Знижки на паливо за покупки в міні-маркеті

С 11 червня 2018
до 2 березня 2019

Ви заїхали на АЗК «Параллель» випити свою улюблену каву з круасаном або охолоджену кока-колу з хот-догом? А може у Вас виникла необхідність поповнити запас омивача? Або по дорозі на пікнік Ви вирішили прикупити дрова та вугілля? Нічого особливого, скажете Ви. Але тепер здійснювати покупки в міні-маркеті на АЗК стало ще вигідніше!

З 11 червня по 1 березня 2019 року для учасників програми лояльності КартБланш в мережі АЗК «Параллелі» діє акція «Знижка на паливо за покупки в міні-маркетах ZZZip!!».

Купуйте товари в наших магазинах на суму від 100 грн. і більше, та отримуйте знижку на заправку бензином або дизельним паливом від 15 л або від 20 л газу. Знижка нараховується в тому випадку, якщо заправка паливом була здійснена протягом 14 днів після здійснення покупки в міні-маркеті на суму від 100 грн. и більше.

Розмір знижки відображається в чеку і представлений в наступних діапазонах:

- 1 грн/л при купівлі бензину і дизпалива

- 0,50 грн / л при покупці газу.

Знижка нараховується бонусами на карту КартБланш відразу після здійснення кожної акційної заправки паливом. Списання акційних бонусів можливо через 5 хвилин після проведення касової операції.

Кількість покупок від 100 грн. в міні-маркеті необмежена під час проведення акції, відповідно кількість покупок від 100 грн. дорівнює кількості отриманих одноразових знижок на паливо.

Увага!

Такі товари, як тютюнові вироби, ваучери поповнення мобільного зв'язку, а також послуги мийки та оформлення страхових полісів ОСАГО не беруть участь в акції.

Учасники акції отримують стандартне нарахування бонусів, передбачене правилами програми лояльності «КартБланш». Якщо під час здійснення покупки на АЗК Ви є учасниками інших акцій, заохочення підсумовуються і нараховуються на карту «КартБланш».

Акція діє на всіх АЗК, де реалізується паливо «Параллелі» в містах Донецької області: Бахмут, Гірник, Волноваха, Зарічне (Кіровськ), Костянтинівка, Краматорськ, Курахове, Червона Поляна, Лиман, Маріуполь, Новотроїцьке, Ольгінка, Покровськ, Раймістечко, Святогірськ, Селидове, Слов'янськ та Черкаське; в Луганській області в містах: Лисичанськ, Новоайдар, Новопсков, Передільське і Сєвєродонецьк; в Запорізькій області в містах: Запоріжжя, Василівка, Мелітополь та Токмак; а також в м.Павлоград Дніпропетровської області.

Подробиці можна дізнатися за телефоном гарячої лінії 0 800 50 3333 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь